Czas na zwycięstwo

W sobotę koszykarze SKK Siedlce podejmować będą Kotwicę Kołobrzeg. Początek meczu o godz. 16:00.

W pierwszej kolejce podopieczni Michała Spychały przegrali na wyjeździe z Pogonią Prudnik 64:76. Najwięcej punktów dla naszej drużyny zdobył wówczas Rafał Król, autor 12 oczek.

W sobotę siedlczanie będą mieli okazję na poprawienie bilansu. O godz. 16:00 rywalem SKK będzie Energa Kotwica Kołobrzeg, która również sezon 2017/18 rozpoczęła od porażki. Kotwica przegrała na własnym parkiecie z Biofarmem Basket Poznań 49:69.

W przerwie letniej w Kołobrzegu zaszły niewielkie zmiany. Do zespołu trafili Szymon Ryżek (Biofarm Basket Poznań) oraz Paweł Bodych (Spójnia Stargard). Z drużyny odeszli natomiast Maciej Strzelecki (Pogoń Prudnik) oraz Kamil Hanke (Politechnika Gdańska). Trenerem drużyny jest Paweł Blechacz.

W barwach SKK w sobotnie popołudnie może ponownie zadebiutować Marcin Nędzi, który doskonale znany jest kibicom naszej drużyny. Środkowy od kilku lat z małymi przerwami reprezentuje barwy zespołu z Siedlec.

SKK Siedlce – Energa Kotwica Kołobrzeg / sobota 30.09.2017 godz. 16:00

TABELA

Terminarz 2. kolejki I ligi:

Sokół Łańcut – KK Warszawa / sobota 30.09.2017 godz. 17:30

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – KSK Noteć Inowrocław / sobota 30.09.2017 godz. 18:00

R8 Basket AZS Politechnika Kraków – Spójnia Stargard / sobota 30.09.2017 godz. 18:30

GKS Tychy – Pogoń Prudnik / sobota 30.09.2017 godz. 19:00

Jamalex Polonia 1912 Leszno – Siarka Tarnobrzeg / sobota 30.09.2017 godz. 19:00

WKS Śląsk Wrocław – Zetkama Doral Nysa Kłodzko / sobota 30.09.2017 godz. 20:00

Enea Astoria Bydgoszcz – Polfarmex Kutno / niedziela 01.10.2017 godz. 17:00