Najważniejsze mecze w tym sezonie

skk2SKK Siedlce walczy o I-ligowy byt. W meczach o utrzymanie rywalem SKK Siedlce jest AGH Kraków.

Siedlczanie rundę zasadniczą zakończyli na 13. miejscu. To oznacza, że podopieczni Teohara Mollova zmuszeni są rywalizować o ligowy byt. W fazie play-out rywalem naszej drużyny jest AGH Kraków, który po 30. kolejkach uplasował się oczko niżej niż SKK.

Drużyna z Siedlec dysponować będzie przewagą parkietu, a to oznacza, że pierwsze dwa mecze odbędą się w najbliższy weekend w hali, przy ul. Prusa 6. Pierwszy z nich odbędzie się już w sobotę.

SKK w rundzie zasadniczej miał dwie twarze. Zdecydowanie lepiej podopieczni Mollova radzili sobie przed własną publicznością, przed którą wygrali aż 10 spotkań. Tylko jedno zwycięstwo siedlczanie odnieśli natomiast na obcych parkietach.

AGH to bardzo trudny i nieprzewidywalny rywal. Liderem tej drużyny jest Bartosz Wróbel, który notuje średnio 14.8 punktu na mecz. Tuż za jego plecami plasuje się Maciej Maj, który bryluje w walce pod obiema tablicami. Warto przypomnieć, że w zespole z Krakowa występuje Marek Szumełda-Krzycki, który w przeszłości był zawodnikiem naszej drużyny.

 

SKK Siedlce – AZS AGH Kraków / sobota 08.04.2017 godz. 15:00 i niedziela 09.04.2017 godz. 19:00