Pierwszy sparing dla SKK

SKK nowe zdjęcieKoszykarze z Siedlec w pierwszym sparingu odnieśli minimalne zwycięstwo.

Pojedynek w Siedlcach był bardzo wyrównany. Lepiej w mecz weszli koszykarze z Pruszkowa, którzy zdominowali grę pod tablicami. Siedlczanie natomiast popełniali sporo prostych i niewymuszonych strat. Od drugiej kwarty jednak gra naszej drużyny wyglądała trochę lepiej.

Najwięcej punktów dla SKK zdobył Michał Musijowski, który trafił do Siedlec z Miasta Szkła Krosno. Kolejny sparing Siedlecki Klub Koszykówki rozegra już w czwartek. W Pomiechówku rywalem naszej drużyny będzie Legia Warszawa.

Na pewno był to dla nas mocniejszy trening. Jest to nowe doświadczenie, sprawdziliśmy się jako drużyna. Jesteśmy w okresie ciężkich treningów, nasze nogi są bardzo ciężkie. Cieszy to, że wygraliśmy, ale nie było to najważniejsze – przyznał po meczu podkoszowy Rafał Rajewicz.

SKK Siedlce – Znicz Basket Pruszków 83:81 (17:25, 18:12, 23:16, 25:28)

SKK: Michał Musijowski 19, Marcin Kowalewski 17, Rafał Sobiło 17, Mateusz Bal 9, Bartłomiej Bojko 6, Rafał Rajewicz 6, Wojciech Osiński 3, Adam Brenk 2, Kamil Sulima 2, Aaron Weres 2, Filip Struski 0.

Znicz: Put 17, Słupiński 15, Przyborowski 14, Tokarski 10, Czosnowski 9, Tarczyk 6, Cechniak 4, Janiak 3, Szwed 2, Kordalski 1, Warmiak 0.

 

foto: Maciej Sztajnert