Kamil Michalski: Chcemy poprawić naszą grę

15SKK po długich męczarniach pokonał AZS Politechnikę Poznań. Co na temat niedzielnego spotkania powiedział Kamil Michalski?

Wynik meczu z Politechniką na pewno cieszy. Gra jednak z pewnością pozostawiała wiele do życzenia.

– Zgadza się. Nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Najważniejsze jest zwycięstwo, które było nam bardzo potrzebne. Każda wygrana buduje atmosferę w zespole. Nie ważne jak będziemy grali, najważniejsze są teraz zwycięstwa.

Nie zlekceważyliście gości z Poznania? Oprócz zwycięstwa z SKK w pierwszej kolejce, AZS w I lidze radzi sobie bardzo słabo.

– Na pewno ich nie zlekceważyliśmy. Wpadliśmy w dołek, który utrzymuje się dłuższy czas. Mam nadzieję, że z nowym rokiem wszystko się inaczej potoczy. Oby przestały nękać nas kontuzje. Przyjdą wyniki i na pewno poprawi się atmosfera.

Relacja z meczu SKK Siedlce – AZS Politechnika

Wspominasz o kontuzjach. Do zdrowia wrócili już praktycznie wszyscy zawodnicy. Czy związku z tym nadchodzą lepsze czasy dla SKK?

– Tak uważam. Tak naprawdę gorzej być nie może. Zajmujemy 13. lokatę w tabeli, wygraliśmy mało spotkań. Zdajemy sobie sprawę, że nasz styl pozostawia wiele do życzenia. Chcemy się poprawić, jednak nie jest nam łatwo.

W następnej kolejce zagramy ze Stalą Ostrów Wielkopolski, która na wyjazdach gra trochę słabiej i na własnym parkiecie zrobi wszystko, aby się odkuć.

– Nie możemy patrzeć na przeciwników. Musimy skupić się na tym co my prezentujemy. Jak będziemy grali dobrze to zwycięstwa same przyjdą, niezależnie z kim będziemy grać.

Na koniec zapytam o twój były klub z Lubina. Śledzisz poczynania Startu w TBL?

– Śledzę bo mam tam wielu kolegów. Życzę im wszystkiego najlepszego. Myślę, że poprawią swoją pozycję bo liga jest bardzo wyrównana.