Pech nie opuszcza SKK

SKK NOWY NEWSPech nie opuszcza naszej drużyny. Do grona kontuzjowanych w ostatnich dniach dołączyli kolejni zawodnicy.

Już w sobotę drużyna Siedlec zmierzy swoje siły z wiceliderem z Krosna, który w tym sezonie nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Koszykarze SKK nie dość, że nie będą w tym spotkaniu faworytem, to na dodatek podopieczni trenera Wiesława Głuszczaka udadzą się na Podkarpacie w mocno okrojonym składzie.

W szeregach SKK na pewno nie zobaczymy Kamila Michalskiego, który naderwał mięsień czworogłowy uda. Były gracz Startu Lublin wyłączony będzie z gry na około cztery tygodnie. Kolejnym zawodnikiem, który nie zagra w Krośnie jest Aaron Weres, który od kilku dni zmaga się z chorobą. W następnym meczu ze Zniczem Basket skrzydłowy powinien być jednak do dyspozycji trenera Głuszczaka. Grono kontuzjowanych zamyka Marek Szumełda-Krzycki, który praktycznie ostatnie dwa sezony pauzował właśnie z powodu kontuzji. Na chwilę obecną nie wiadomo jak długo potrwa przerwa w grze zdolnego rozgrywającego.

Przypomnijmy również, iż od dłuższego czasu w barwach naszej drużyny nie występuje podkoszowy Paweł Kowalczuk, który treningi rozpocznie dopiero w połowie grudnia. Do zdrowia wrócił już Łukasz Ratajczak, który potrzebuje jeszcze czasu na powrót do swojej optymalnej formy.